2022'de WhatsApp için nasıl sanal numara alabilirim? - SMS-Man Blog
Menu Close

2022’de WhatsApp için nasıl sanal numara alabilirim?

scale t

Günümüzde genellikle ek bir hesap oluşturmaya ihtiyaç duyulan durumlar vardır, ancak yalnızca bir numara varsa ve hesaba şimdi ve ek bir telefon numarası olmadan ihtiyaç duyulursa ne yapmalı? SMS-MAN web sitemiz burada devreye giriyor, herhangi bir ülke, bölge veya hizmet için sanal numaralar sağlıyoruz. İstediğiniz ve bir hesap oluşturabileceğiniz tüm hizmetlere sahibiz!

WhatsApp’ın Özellikleri

WhatsApp şu anda en popüler mesajlaşma programıdır. WhatsApp’ın 2 milyardan fazla kullanıcısı var. WhatsApp’ta iletişim çok kullanışlıdır, gündelik mesajlaşma, video görüşmeleri, grup sohbetleri ve hatta grup video görüşmeleri yapabilirsiniz. WhatsApp’taki kayıt formu karmaşık değildir, bir telefon numarasına ihtiyacınız vardır ve kayıt olmak için ihtiyacınız olan tek şey budur. WhatsApp hesabınızın telefon numarasını kullanarak da kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp’ın birçok rakibi var, ancak uzun süredir adından söz ettiriyor, WhatsApp aynı zamanda Facebook gibi en büyük ve en popüler servisin sahip olduğu bir hizmet! 

WhatsApp her sistemde çalışır ve mesajlar, videolar, fotoğraflar, kayıtlar gibi tüm verileriniz bulutta saklanır ve gerektiğinde yeni cihazlara geri yüklenebilir. Güvenlik açısından, bu konuda hiç şüphe yok çünkü WhatsApp’ın bilgilerinizi çalacağı garanti. WhatsApp üzerinden iletişim kurmak tamamen ücretsizdir, tek ihtiyacınız olan bir İnternet bağlantısıdır. WhatsApp’ın kendisi fazla RAM veya CPU gücü kullanmaz, bu nedenle cihazda herhangi bir yük olmadan arka planda mükemmel şekilde çalışır.

Neden sanal bir numaraya ihtiyacım var?

Çoğu durumda, insanlar sadece bir kez, hizmete bir kayıt için numaraya ihtiyaç duyarlar, bundan sonra telefon numarasına gerek yoktur. Bu yüzden bu hizmeti sağlıyoruz, çünkü bizimle kullanımı kolay ve en önemlisi rahat! 

Aynı derecede önemli olarak, WhatsApp için sadece bir ülke için değil, herhangi bir ülke için sanal bir numara alabilirsiniz! Ve bu sadece WhatsApp için değil, diğer tüm hizmetler için de geçerlidir! SMS-MAN hizmetimiz sadece bir kerelik hizmet aktivasyonu için sanal numaralar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sınırsız sms ile kiralık sanal numaralar da sağlar. Ayrıca sanal numaralar dünyanın herhangi bir yerinden ve herhangi bir ülkeden satın alınabilir. Kararlı çalışma ve daha hızlı sms kodu alma için, sms beklediğiniz ülkenin VPN’sini kullanmayı da unutmayın. Bu şekilde hizmetimiz hakkında biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Blogumuza gidin ve ilgilenebileceğiniz herhangi bir hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp için sanal numara ile nasıl hesap oluşturabilirim?

WhatsApp için sanal bir hesap kaydetmek için birkaç basit adımı izlemeniz gerekir:

1.Kayıt sayfasına gidin ve bir hesap oluşturun.

2.Hesabınıza giriş yapın ve uygun sekmeden istediğiniz şekilde bakiyenizi yükleyin.photo

3.Para yatırıldıktan sonra ana sayfaya gidin, istediğiniz ülkeyi ve WhatsApp hizmetini seçin, ardından “satın al” seçeneğine tıklayın.photo

4.Alınan numarayı seçilen platformdaki kayıt formuna yapıştırın ve doğrulama kodunun görünmesi için sms al düğmesine tıklayın.

5.Kaydı tamamlamak için doğrulama kodunu kullanın.

Sonuç olarak, WhatsApp için sanal bir numara ile ikinci bir hesabın nasıl oluşturulacağını öğrendiniz.

Leave a Reply