Instagram hesabınızı etkinleştirmek için sanal numara -
Menu Close

Instagram hesabınızı etkinleştirmek için sanal numara

photo

Instagram ucun sanal numara nasil almag olur

Bugün size Instagram hesabınız için nasıl sanal bir numara oluşturacağınızı anlatacağız, ancak önce size instagram’ın ne olduğunu anlatacağız. Instagram – fotoğraf ve video içeriği paylaşmaya yönelik bu sosyal ağ, 10 yılı aşkın süredir dünyanın her yerinden insanları bir araya getiriyor. Muazzam popülaritesi nedeniyle, bugün milyonlarca İnternet kullanıcısı Instagram hesabı satın almakla ilgileniyor. Motivasyonları çeşitlilik gösteriyor.

Ve bu makale bu talebi karşılamak için tasarlanmıştır. Hazır bir profil satın almak isteme nedenleriniz ne olursa olsun, sonuna kadar okuduğunuzdan emin olun. O zaman bu konuda her şeyi öğreneceksiniz.

Herhangi bir popüler çevrimiçi platformda bir veya daha fazla sayfa mı yapmak istiyorsunuz? O zaman Sms-man çevrimiçi mağazasını ziyaret edin. Instagram’a ek olarak, Telegram, Facebook, WhatsApp, YouTube, Amazon ve diğer birçok sosyal ağ, mesajlaşma programı ve pazar yeri için sahte kayıt numaraları sunuyoruz. Örneğin, Instagram’a kaydolmak için tek seferlik bir numarayı sadece 0,13 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Sanal bir numara instagram ucun satın alın veya daha uzun bir süre için kiralayın – herhangi bir İnternet platformuna sorunsuz bir şekilde kaydolmanıza izin verecektir. Gerçek numaranızı hiçbir yerde açıklamak zorunda kalmayacaksınız. Ücretlerimiz 0,13$’dan başlıyor! İnterneti güvenle kullanın!

İnsanların Instagram sayfası satın almasının ana nedenleriphoto

Kullanıcılar neden bu tür profillere ihtiyaç duyar? Burada tek bir doğru cevap yok. İşte İnternet kullanıcılarının satılık Insta hesapları aramasının ana nedenleri:

Kamuya mal olmuş kişilerin kişisel iletişim için ek sayfalara ihtiyaç duyması;

Bazı kullanıcılar çifte yaşam sürüyor ve bunun için birden fazla profile ihtiyaç duyuyor.

Bu sosyal ağ üzerinden çalışan iş adamları, abone istatistikleri kazanmak ve satışları artırmak için birden fazla teknik hesaba ihtiyaç duyar. Ürünlerini çevrimiçi mağazalar aracılığıyla mı yoksa doğrudan bu sosyal platform üzerinden mi sattıkları fark etmez.

Tabii ki, başka birçok neden var. Ancak bunlar en yaygın olanlarıdır.

Ayrıca, hedefleriniz ne olursa olsun, her yöntemin sizin için işe yaramayacağı da unutulmamalıdır. Çoğu durumda, kullanıcılar Instagram hesaplarının satışından kâr elde eden dolandırıcılarla karşılaşırlar. Örneğin, yasaklanmış profilleri dağıtabilir veya bir sayfayı birden fazla alıcıya satabilirler. Dahası, bazı durumlarda, karşılığında herhangi bir profil sağlamadan potansiyel alıcılardan para çekerler.

Bu nedenle, böyle bir satın alma işleminin güvenli ve kârlı bir şekilde nasıl yapılacağına dair bir genel bakış oluşturmaya karar verdik. Talimatlarımızı uyguladığınızda yalnızca size ait olacak, tamamen işlevsel ve temiz bir sayfa elde edeceksiniz.

Mağazamızdan doğrulanmış bir Instagram sanal numara hesabı satın alınphoto

Hizmetimizin temel avantajı, tam olarak ihtiyacınız olanı almanızdır. Bu, şirketimizi diğer benzer kaynaklardan ayırır. Daha kesin olmak gerekirse, bizimle iletişime geçerek, ihtiyacınız olan sitede eksiksiz bir profil elde edeceksiniz. Instagram kullanıcı adlarını buradan satın almanın en iyi çözüm olduğunu kanıtlayan mağazamızın ana avantajlarını tartışalım:

1.Gizli tuzaklar yok. Ödeyeceğiniz hizmeti alacaksınız.

2.Bütçe dostu fiyatlandırma politikası. Örneğin, ABD’de kayıtlı Instagram için sahte bir numara satın almak istiyorsanız, bu size yalnızca 0,16 dolara mal olacaktır. Ancak daha da ucuza alabilirsiniz – sadece başka bir mobil operatör ülkesi bulun. Ortalama olarak, SMS aktivasyon hizmetlerimiz 0,30 $ ‘a kadar mal oluyor!

3.Mutlak anonimlik. Sosyal ağlara ve diğer kaynaklara kaydolurken gerçek telefon numaranızı (veya e-posta adresinizi) girmeniz gerekmez. İlk olarak, bu gizliliğinizi sağlayacaktır. Ayrıca, gerçek numaranıza ve e-posta hesabınıza sonsuz spam mesajları almayacaksınız.

4.Herhangi bir platformda birden fazla profil oluşturmak. Herhangi bir amaç için. Satılık bir IG hesabına ek olarak, size Facebook, Google, Twitter, Telegram, WhatsApp için doğrulamayı geçmenizi önereceğiz …

5.Çeşitlendirilmiş ödeme seçenekleri. Kripto para cüzdanları da dahil olmak üzere piyasada bulunan neredeyse tüm ödeme sistemleriyle çalışıyoruz.

6.Destek ekibimiz karşılaştığınız her sorunu gerçekten çözecektir. Hem de her zaman. Hafta sonları ve tatillerde bile.

Instagram hesabı nasıl satın alınır: basit yönergelerphoto

Zor bir yanı yok. Saçma sapan şeyler yok. Sadece aşağıda açıklanan adımlara kesinlikle uyun. O zaman kesinlikle sorunsuz bir şekilde Instagram doğrulaması satın alacaksınız. Ve işte yönergelerin kendileri:

1.Sms-man.com adresine gidin. Kayıt işlemine başlamadan önce, sunduğumuz tüm hizmetlerin yanı sıra fiyatlarımızı da öğrenin. En iyi 100’den fazla çevrimiçi hizmete kaydolmak için farklı ülkelerden 200’den fazla operatörden numaralar sunuyoruz. Ve sahte numaralarımız kuruşa mal oluyor

2.Hızlı bir kayıt işleminden geçin. Birkaç tıklama – ve müşterimiz olacaksınız.photo

3.Profilinizin bakiyesini yatırın – banka kartıyla, Qiwi aracılığıyla, Bitcoin ile veya başka bir yöntem kullanarak.photo

4.Uygun bir ülke ve bir sosyal ağ seçin:photo

5.Instagram’a gidin ve tıklayın

6.Sms-man.com adresindeki kişisel dolabınıza kodunuzu içeren bir mesaj gönderilecektir. Yeni profilinizi doğrulamak için kayıt formuna yapıştırın.

Hesabınız artık hazır. Uygun gördüğünüz gibi kullanın. Daha fazla sayfaya ihtiyacınız varsa, en düşük fiyata ucuz bir Instagram hesabını nasıl ve nereden satın alacağınızı biliyorsunuz!

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz. Yukarıdaki bilgileri akıllıca kullanın. Her zaman dikkatli olun ve tuzaklara karşı herhangi bir site tarafından sunulan hüküm ve koşulları kontrol edin. Yalnızca doğrulanmış hizmetlere güvenin. Size sağlık ve en iyi dileklerimizi sunarız.

Ücretsiz Instagram hesabı nasıl alınır?

Amazon’un yanı sıra 2000’den fazla uygulama için farklı ülkelerden ücretsiz numaralar içeren botumuzu kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Oraya bir göz atın! http://t.me/smsman

Kayıt olurken neden VPN kullanmalısınız?

VPN uzantısını kullanarak IP adresinizi değiştirebilir ve sitelerdeki birçok engellemeyi aşabilir, ayrıca bir doğrulama kodu alma sürecini büyük ölçüde hızlandırabilirsiniz. Bunu yapmak için, hesabınızı kaydettiğiniz numaranın ülkesine karşılık gelen ülkeyi ve IP adresini seçmeniz gerekir.

Leave a Reply